“Her yerde sanat Her zaman Sanat”
İçerik

Hızlı Erişim

Haberler / Duyurular

Kültür Sanat Etkinliklerimizden Habersiz Kalmayın...

TEYO EMMİ RAMAZAN SOKAĞI SAHNESİNDE

İnegöl Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Ramazan Sokağında İnegöllülerle buluşan Teyo Emmi, izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.

İnegöl Belediyesi tarafından her yıl farklı mekanlarda düzenlenen ve bu yıl MODEF Fuar Merkezi ile Belediye Nikah Dairesi arasındaki alanda gerçekleştirilen Ramazan Sokağı etkinlikleri, tüm hızıyla devam ediyor.

İlk teravih öncesinde kapılarını açan Ramazan Sokağında her akşam farklı etkinlikler düzenlenirken, geçtiğimiz akşam İnegöllülerle buluşan Teyo Emmi, komik hikâyeleri ve tiplemeleri ile İnegöllülere eğlenceli anlar yaşattı.

Giyim tarzı ve fiziki görünümüyle bile insanları güldürebilen, hikayelerini Erzurum yöresi şivesi ile anlatan 'Teyo Emmi' lakaplı Cumhur Seval, Ramazan ayında bile dünyada yaşanan zulümleri ise kendine has anlatımı ve esprileri ile kınadı.

İnegöllüleri bir taraftan güldürürken diğer taraftan da düşündüren Teyo Emmi, vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi. Erzurum şivesi ve esprileri ile vatandaşların kendisine bağlayan Teyo Emmi, kendisini izlemeye gelenlere teşekkür etti. Hem orucun hem de günün yorgunluğunu, yapılan esprilerle üzerinden atma imkânı bulan vatandaşlar, esprilere alkışlarla karşılık verdi. Ünlü komedyenin, vermiş olduğu örnekler izleyenleri kahkahalara boğdu.